Zatiaľ žiadne komentáre

Odpustová slávnosť a FARFEST 2012

Nedeľa 16. septembra bol pre našu farnosť výnimočný deň. Konala sa odpustová slávnosť. Počas svätých omší vo farskom kostole o 9:00 hod a o 10:30 hod. nás svojou kázňou obohatil vdp. Martin Goč duchovný správca farnosti Brezovička.

V poobedňajších hodinách sme sa stretli na farskej záhrade, kde sa konal už druhý ročník akcie zvanej  FARFEST. Začali sme ho modlitbou, po ktorej nasledoval krátky program. Vystupovala folklórna skupina Smižančanka a k dobrej nálade prispela aj mládež našej farnosti s krátkymi scénkami a spevom. Deti sa mohli pozabávať pri rôznych loptových hrách, belgickom tanci, kreslení na tvár, alebo aj na našej novej trampolíne, ktorá bola obsadená počas celého dňa   Pre starších bola pripravená súťaž – jazda na motorovej kosačke cez prekážky.  Nemožno zabudnúť ani na výborný guľáš, na ktorom sme si spoločne pochutili. Akciu sme ukončili večer modlitbou svätého ruženca. Veríme, že o rok sa táto akcia opäť zopakuje.

Pridať komentár